DYTKO SERWIS   DYTKO SPORT   PAWEL DYTKO

Jesienne szkolenie 2011

Początkiem grudnia, nasza szkoła przeprowadziła na Ośrodku Doskonalenia Jazdy Delta, dwudniowe szkolenie dla kierowców z Instytutu Badawczo Rozwojowego Bosmal z Bielska Białej.

Szkolenie dla firmy KLONEX z Opola

W połowie grudnia na Ośrodku Delta pod Opolem przeprowadziliśmy szkolenie dla 16 pracowników firmy Klonex. W typowo zimowych warunkach uczestnicy mogli doskonalić swoje umiejętności i poznawać zasad bezpiecznej jazdy w tym trudnym drogowo okresie. Po raz kolejny dobrą śląska kuchnią ugościł nas pobliski Hotel Urban...

Podstrony: 1  2  3  4  5  6  7  8

Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

Zimowa Szkoła Jazdy 2010

Ruszyły pierwsze zimowe kursy doskonalenia techniki jazdy samochodem na nowym obiekcie ODTJ pod Opolem. Tradycyjnie oprócz wielogodzinnych ćwiczeń samochodami na placu, uczestnicy przeszli także szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy a także mieli okazję przejażdżki samochodem rajdowym na specjalnie wytyczonym mini odcinku specjalnym...

Code and design by new4mat.com Administracja