DYTKO SERWIS   DYTKO SPORT   PAWEL DYTKO  

   Jesienne szkolenie 2011

Początkiem grudnia, nasza szkoła przeprowadziła na Ośrodku Doskonalenia Jazdy Delta, dwudniowe szkolenie dla kierowców z Instytutu Badawczo Rozwojowego Bosmal z Bielska Białej.

Więcej »    

Szkolenie dla firmy KLONEX z Opola

W połowie grudnia na Ośrodku Delta pod Opolem przeprowadziliśmy szkolenie dla 16 pracowników firmy Klonex. W typowo zimowych warunkach uczestnicy mogli doskonalić swoje umiejętności i poznawać zasad bezpiecznej jazdy w tym trudnym drogowo okresie. Po raz kolejny dobrą śląska kuchnią ugościł nas pobliski Hotel Urban... 

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  5  6  7  8  

Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

   

 Aktualności

SZKOLIMY MIESZKAŃCÓW OPOLA

W niedzielę 3 lutego nasza szkoła, wspólnie z TVP Opole i hipermarketem Real, przeprowdziła kilkugodzinne szkolenie w zakresie bezpiecznej jazdy samochodem w którym uczestniczyli mieszkańcy Opola.

Przez te kilka godzin udało nam się "dokształcić" około 20 osób a w programie była min. nauka udzielania pierwszej pomocy, prawidłowa pozycja za kierownicą, test Stewadra oraz jazda na trolejach.

Dodatkowo telewizja TVP Opole nagrała 6 odcinków Szkoły Bezpiecznej Jazdy Samochodem Pawła Dytko, które będą emitowane na antenie tej stacji w każdy poniedziałek (począwszy od 11 lutego) około godz. 18.50. Zapraszamy do oglądania!  


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja